Пацієнти Черкаського онкоцентру отримали чергову благодійну допомогу від депутата Черкаської міської ради та підприємця Араіка Мкртчяна
27.05.2026

Сьогодні пацієнти Черкаського онкоцентру отримали чергову благодійну допомогу від депутата Черкаської міської ради та підприємця Араіка Мкртчяна. Для наших пацієнтів передали свіжі фрукти – мандарини, яблука, груші й апельсини 


У час лікування особливо цінними є не лише медична допомога, а й людська підтримка, увага та щире бажання допомогти. Такі добрі справи дарують тепло, посмішки та відчуття, що поруч є небайдужі люди 

Колектив Черкаського онкоцентру та наші пацієнти щиро дякують Араіку Мкртчяну за постійну підтримку!







