Пацієнти Черкаського онкоцентру отримали чергову благодійну допомогу від депутата Черкаської міської ради та підприємця Араіка Мкртчяна

27.05.2026
710059429_1615844423882685_2089111718810031968_n-1200x900.jpg
Сьогодні пацієнти Черкаського онкоцентру отримали чергову благодійну допомогу від депутата Черкаської міської ради та підприємця Араіка Мкртчяна. Для наших пацієнтів передали свіжі фрукти – мандарини, яблука, груші й апельсини 🍎🍐🍊
У час лікування особливо цінними є не лише медична допомога, а й людська підтримка, увага та щире бажання допомогти. Такі добрі справи дарують тепло, посмішки та відчуття, що поруч є небайдужі люди 💙💛
Колектив Черкаського онкоцентру та наші пацієнти щиро дякують Араіку Мкртчяну за постійну підтримку!