Наш заклад отримав від Американської благодійної організації Direct Relief та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» інтегровані системи зберігання та передачі енергії у кількості 5 одиниць

18.06.2024
КНП «Клінічний центр онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги Черкаської обласної ради» отримав від Американської благодійної організації Direct Relief та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» інтегровані системи зберігання та передачі енергії у кількості 5 одиниць.
 
Нині вони забезпечують живленням наші операційні під час перебоїв електропостачання.
 
⚡️ Завдяки цим приладам, що надважливо зараз, в умовах воєнного часу, наші операційні надійно забезпечені неперервним живленням медичного обладнання та освітлення. До того ж, вони можуть зберігати енергію для використання у випадку перебоїв у електропостачанні.
 
🙏🏻 Висловлюємо щиру вдячність Американській благодійній організації Direct Relief, Міністерству цифрової трансформації України Міністерство цифрової трансформації України, Міністерству охорони здоров’я України Міністерство охорони здоров’я України та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» Благодійний фонд Євгена Пивоварова за надання систем зберігання енергії!
 
Ваші добрі справи допомагають рятувати життя сотням людей!
 
Низький уклін!