Голова Черкаської ОВА Ігор Табурець зустрівся з волонтерами міжнародної організації Samaritan’s Purse
29.07.2022
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/t4.jpg)
Нині фахівці черкаського онкодиспансеру навчаються інфекційній безпеці, а також невідкладній допомозі, виходжування пацієнтів та ін. Тренінги для персоналу проводять волонтери міжнародної організації Samaritan’s Purse.
З волонтерами також зустрівся голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Іванович Табурець.
З волонтерами також зустрівся голова Черкаської обласної військової адміністрації Ігор Іванович Табурець.
У своїй сторінці Фейсбук він зазначив:
«Медична сфера – наш фронт порятунку життів.
І ми використовуємо кожну можливість, щоб його посилювати. Добре, що маємо друзів по всьому світу, які готові прийти на поміч.
Нині в нашому онкодиспансері працюють волонтери з міжнародної організації Samaritan’s Purse. Вони проводять тренінги для персоналу з питань інфекційної безпеки, а також невідкладної допомоги, виходжування пацієнтів та ін. Усе на практиці і в деталях.
Подякував волонтерам за цінний досвід, яким вони діляться з нашими медиками. Сподіваюсь, цю співпрацю з Samaritan’s Purse надалі поширимо і на інші лікарні.
Із кожним днем усе сильніші!
«
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/t3.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/t2.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/08/t1.jpg)