Новини, останні публікаціїВифліємський вогонь засяяв і для наших пацієнтів та працівників28.12.2023 Щиро дякуємо Пласт Черкаси за таку чудову справу! Вифліємський вогонь засяяв і для наших пацієнтів та працівників. Нехай цьогоріч він не лише зігріває наші серця та душі, сповнює їх світлом і добром, а й принесе нам Перемогу. Дякуємо медійникам Суспільне Черкаси за висвітлення події та постійну співпрацю. Сюжет про подію за лінком: https://youtu.be/XHMxTBWy7VA?si=UpM3nPFSa2aYJRel