Відбулась чергова нарада щодо організації впрвадження процесу трансплантації органів на Черкащині
10.03.2023
Сьогодні в Черкаській обласній військовій адміністрації під головуванням Першої заступниці Наталії Кравченко, за участі заступника голови Черкаської обласної ради Михайла Мушієка, керівників медичних закладів регіону, провідних фахівців-медиків відбулось чергове зібрання щодо організації та налагодження алгоритму дій у впроваджені на Черкащині процесу трансплантації органів.
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
У своїй презентації пані Наталія досить детально розповіла про досвід львівських трансплантологів, перші кроки у налагоджені взаємодіі між всіма учасниками процесу, законодавче підґрунтя, головні досягнення та поетапність вирішення проблем. Аргументовано та фахово дала відповіді на питання учасників наради, зокрема і щодо алгоритму встановлення смерті мозку, конкретних дій анестезіологів та ін.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Працюємо.
Тримаємо свій стрій.
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/ef6b1462-1-320x213.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/ef6b1475-1-320x213.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/ef6b1489-1-320x213.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2023/03/ef6b1497-1-320x213.jpg)