У Черкаському онкоцентрі відбувся конкурс малюнків серед дітей, присвячений Тижню охорони праці
12.05.2026

У межах Тижня охорони праці, який цьогоріч проходить під девізом «Сприятливе психосоціальне робоче середовище: шлях до процвітання працівників та сильної організації», у Черкаському онкоцентрі відбувся теплий і щирий конкурс малюнків серед дітей, які перебувають на лікуванні у відділі дитячої онкології та гематології, а також дітей працівників онкоцентру 
Участь у конкурсі взяли 30 дітей.
Кожен учасник дуже старанно підготувався та по-своєму творчо розкрив тему охорони праці.
Малюнки вийшли яскравими, щирими та наповненими дитячим баченням безпеки, турботи й добра.
Усі діти-учасники одержать подяки від Черкаського онкоцентру й заохочувальні подарунки.
Дякуємо нашим маленьким художникам за талант, старання та світлі емоції, які вони подарували всім нам




