Слова вдячності колегам з КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради»
19.03.2024
Слова щирої вдячності висловлюємо від імені колективу та пацієнтів онкоцентру колегам з КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Черкаської обласної ради» — КНП «Обласний центр екстреної медичної допомоги ЧОР», які передали у якості гуманітарної допомоги для нашого закладу засоби догляду за пацієнтами у відділ паліативної допомоги: трусики-памперси, ЗІЗ, засоби для транспортування важкохворих пацієнтів — ноші, каталки тощо.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Нехай Бог Вам пошле міцного здоров’я, радості і щастя!
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/433660264_933065048827296_3827034423705096379_n-320x427.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2024/04/433522672_933065042160630_7063384414053919422_n-320x427.jpg)