Щороку до Черкаського онкодиспансеру звертаються близько 14 тисяч хворих
04.02.2021
![onkookokonuczokngo.png](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2021/02/onkookokonuczokngo.png)
Щорічно в області реєструють близько 5 тисяч нових випадків онкологічних захворювань, тому Черкаський обласний онкологічний диспансер виконує значний обсяг роботи.
Якщо проаналізувати діяльність закладу за рік, то в середньому до стаціонару закладу надходить понад 14 тисяч хворих. Зокрема, фахівці оперують більше як 4000 пацієнтів, понад 6000 хворих отримують хіміотерапевтичне лікування і близько 2000 пацієнтів завершують променеву терапію.