Щиро дякуємо благодійникам!
01.07.2022
Щиро дякуємо благодійникам!
Сьогодні «ВХМТ «Християнська медична асоціація» в особі Миговича Рудольфа Івановича та Благодійна організація «Благодійний фонд «Про добро» в особі Малкевич Катерини Степанівни надали гуманітарну допомогу з великої кількості лікарських засобів, медичного інструментарію, виробів медичного призначення, засобів догляду за пацієнтами, медичного одягу, кисневий концентратор.
Все це нам дуже необхідне в повсякденній роботі.
Низький уклін за добрі справи та чуйні серця! ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Християнська медична асоціація України/ Christian Medical Association