Щирі вітання з Днем місцевого самоврядування в Україні
07.12.2022
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/12/318566222_596131052520699_3673607321526771296_n-320x268.jpg)
7 грудня — День місцевого самоврядування в Україні ![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
![🇺🇦](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf2/1/16/1f1fa_1f1e6.png)
Щиро вітаємо із професійним святом усіх, хто поєднав своє життя із місцевим самоврядуванням та працює на благо українських громад і прагне, щоб вони були сильними та спроможними.
Слова вдячності і поваги за професіоналізм, активну громадянську позицію, глибокий патріотизм, постійну підтримку галузі охорони здоров’я, висловлюємо нашим засновникам — депутатському корпусу та всім працівникам Черкаська обласна рада.
Бажаємо всім наснаги, сил, здоров’я та нових ідей на благо Черкащини та усієї Держави!