Новини, останні публікаціїЩира подяка благодійникам!17.08.2023 Сьогодні ми вже не вперше висловлюємо слова вдячності пані Лариса Малкова та її друзям і партнерам! Щире спасибі за постійну опіку та допомогу! Гуманітарний Хаб «Черкаси» / Humanitarian Hub «Cherkasy» та @Ірина Грищук — низький уклін за ваші щирі серця! Доброта, чуйність, безкорисливість, взаєморозуміння та взаємопідтримка допомагають боротися з будь-якими викликами! Разом ми — сильні! Разом – до перемоги!