![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Матвієнко Вікторія Віталіївна
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
– сестра медична виїзної паліативної служби.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Працює у Черкаському обласному онкологічному диспансері понад 30 років. Одразу після школи почала працювати молодшою медичною сестрою, санітаркою й паралельно вступила до медичного училища.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
З дитинства бачила себе в медицині, адже її тітка також працювала в онкодиспансері. Усі дитячі ігри були медичного спрямування, навіть картки іграшкам заводила. Згодим прийшло розуміння, що це справді важка професія, яка потребує великої доброти й співчуття.
Переконана, що люди, які обирають для себе медичну професію мають бути чуйними та людяними.
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Головною у своїй роботі вважає допомогу людям.
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
Надія Павлівна Кутас
![🟢](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/1/16/1f7e2.png)
– старша медична сестра Центру паліативної допомоги
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Про медичний фах мріяла ще зі школі, тому у 1973 році вступила до Черкаського медичного училища після закінчення пішла працювати медичною сестрою у відділенні алергології Черкаської обласної лікарні.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Найбільше пані Надії запам’яталося її друге чергування, коли довелося рятувати хворого з нападом астми, у якого розпочався психоз. І молодій медсестрі, доки лікар на протезі йшов на четвертий поверх до пацієнта, довелося застосувати усі свої знання на практиці.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
У Черкаському онкологічному диспансері на посаді головної медичної сестри працювала з 1989 року по 2017 рік. За цей час навчила не одне покоління медичних сестер, які наразі теж займають керівні посади.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Нині пані Надія обіймає посаду старшої медичної сестри Центру паліативної допомоги.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t72/1/16/1f538.png)
Надія Павлівна переконана, що медична сестра повинна бути добросовісною, відповідальною грамотною, висококваліфікованою, милосердною до пацієнтів та обов’язково мати ґрунтовні знання з клінічної фармакології, а також вправно працювати з усім технічним забезпеченням.