Маленькі пацієнти Черкаського онкоцентру отримали надзвичайно теплу підтримку від родини Девʼятої гімназії м.Черкаси

07.05.2026
9g1-1.jpg
Добро, яке народжується в серцях дітей, має особливу силу 💙
Цими днями Черкаський онкоцентр отримав надзвичайно теплу підтримку від Дев’ята Гімназія 🫂
Під час благодійного весняного балу гімназійна родина зібрала понад 55 тисяч гривень для лікування наших маленьких пацієнтів 🏩
Для дітей, які проходять складне лікування, дуже важливо відчувати турботу й підтримку небайдужих людей ❤️‍🩹
Щиро дякуємо учням, батькам, педагогам і всім, хто долучився до цієї доброї справи! Ваша підтримка – це не лише допомога, а й віра, тепло та посмішки для наших діток!
Фото – з фейсбук-сторінки 9-ї гімназії