Маленькі пацієнти Черкаського онкоцентру отримали надзвичайно теплу підтримку від родини Девʼятої гімназії м.Черкаси
07.05.2026

Добро, яке народжується в серцях дітей, має особливу силу 
Цими днями Черкаський онкоцентр отримав надзвичайно теплу підтримку від Дев’ята Гімназія 
Під час благодійного весняного балу гімназійна родина зібрала понад 55 тисяч гривень для лікування наших маленьких пацієнтів 
Для дітей, які проходять складне лікування, дуже важливо відчувати турботу й підтримку небайдужих людей 
Щиро дякуємо учням, батькам, педагогам і всім, хто долучився до цієї доброї справи! Ваша підтримка – це не лише допомога, а й віра, тепло та посмішки для наших діток!
Фото – з фейсбук-сторінки 9-ї гімназії



