Колектив Черкаського онкоцентру отримав чергову подяку від українських військових за допомогу

22.05.2026
Колектив Черкаського онкоцентру отримав подяку від українських військових за допомогу у придбанні пікапа, який виконуватиме бойові завдання на передовій 🛻
Допомога нашим захисникам уже стала доброю традицією для працівників медзакладу 🏥
Кожного разу на такі збори долучається весь небайдужий колектив – лікарі, медичні сестри, молодший медперсонал, адміністрація.
Підтримувати тих, хто щодня боронить Україну, – наш спільний обов’язок 🇺🇦
Відео можна переглянути тут: https://www.facebook.com/share/v/18jUanpXgy/