Як надати згоду про готовність бути донором
23.03.2024
Олена Пилипенко працює ліфтеркою у Черкаському кардіоцентрі. Щодня бачить, як у лікарню швидкі привозять людей з інфарктами, спочатку вона піднімає ліфтом їх зовсім немічними, а у день виписки проводжає бадьорими і сповненими надій. Під враженням того, як лікарі рятують людей і змінюють їхнє життя, вирішила зробити щось важливе і від себе — написала заяву на посмертне донорство. Каже, що повністю довіряє медикам.
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)
![➡️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9e/1/16/27a1.png)