Наші лікарі стали донорами КМ
18.09.2023
Натхненні нещодавнім Всесвітнім днем донора кісткового мозку та діяльністю Український реєстр донорів кісткового мозку група наших молодих працівників, дружньою командою з восьми осіб, вирішили стати донорами КМ ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
— Ми вирішили долучитися до реєстру донорів та зареєструватись там. Можливо, нам випаде нагода подарувати комусь шанс на життя.
В Українському реєстрі вже є понад 10 тисяч потенційних донорів, але це все ще замало. Тому підтримуємо наш реєстр та поповнюємо його ряди! — наголосила учасниця та одна із ініціаторів акції Наталя Скульська.
Як стати потенційним донором кісткового мозку читайте за лінком: https://ubmdr.org/Home/RegisterDonor
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2023/09/379522046_808794167921052_3804020353972363464_n-320x252.jpg)