Підбиваючи підсумки року, ми перш за все дякуємо ЗСУ!
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Дякуємо за охорону нашої держави! За мужність і стійкість!
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Ми усвідомлюємо вагомість вашого подвигу і розуміємо, що працюємо тут лише завдяки вашому героїзму та відданості Батьківщині!
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Понад 700 тисяч гривень за останні місяці (декілька перерахувань одноденного заробітку, добровільні пожертви) зібрано колегами нашого закладу і передано на потреби військових, відповідно запитів.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Ми закрили ремонт автомобіля, що потрапив під обстріл на «нулі», долучились до придбання автівки для бойового медика, придбання необхідної техніки, шин, зарядної станції та закупівлі дронів.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Звісно, протягом всього цього страшного часу, ми допомагаємо нашим колегам, які нині на службі у ЗСУ, рідним чи близьким наших колег. Це і медикаменти, і медичні засоби, продукти харчування та засоби гігієни (все це робимо без шкоди для наших пацієнтів).
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Ми віримо, що прийдешній 2024 рік принесе нам Перемогу! Зусилля та думки кожного українця, кожної свідомої людини світу нині спрямовані на це.
Працюємо! У єдності наша сила!
Слава Україні! Героям Слава!
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2023/12/zobrazhennya_viber_2023-12-04_19-53-04-898-320x427.jpg)