Договір про співпрацю в освітній, методичній, організаційній, науковій та інноваційній сферах підписано між нашим закладом та ЧДТУ
23.10.2023
Нещодавно ректор Черкаського державного технологічного університету Олег Григор та директор нашого закладу Віктор Парамонов підписали
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Ректор ЧДТУ Олег Григор, проректор з гуманітарно-виховної роботи ЧДТУ Валентин Лазуренко та завідувач кафедри приладобудування, мехатроніки та комп’ютеризованих технологій ЧДТУ Максим Бондаренко обговорили з очільником центру Віктором Парамоновим напрями співробітництва, зокрема взаємний обмін досвідом, організацію проходження практики здобувачів вищої освіти, стажування науково-педагогічних, педагогічних та наукових працівників й інших співробітників ЧДТУ з метою навчання, підвищення кваліфікації, набуття нових та вдосконалення наявних навичок у роботі, консультування з питань практичної реалізації знань, отриманих здобувачами вищої освіти.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Джерело інформації: сайт ЧДТУ
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/394394360_832510238882778_3051453573257334082_n-320x320.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/394436705_832510172216118_7355671168860291584_n-320x233.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2023/10/394462976_832510175549451_3245755374559414603_n-320x320.jpg)