Черкаський клінічний онкоцентр відзначив 70-річний ювілей!
31 липня Клінічний центр онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги Черкаської обласної ради святкує 70 років із дня заснування. Медичний заклад для прийому онкологічних хворих відкрили у 1954 році. Із нагоди ювілею в закладі відбулося урочисте засідання.
Директор онкоцентру Віктор Парамонов у вітальному слові зазначив:
«Сьогодні незвичайний день, адже людина подібний ювілей може зустріти 2–3 рази за час роботи. Сьогодні працює четверте покоління онкологів, які за ці 70 років розбудовували, створювали та зберегли в тяжкі моменти онкологічну службу області. Вони не втекли, не злякалися важкої роботи, не звільнились, а залишились працювати в цьому колективі. Медична галузь – це не галузь одиночок».
🙌 Долучилися до привітань голова Черкаської ОВА Ігор Табурець, голова обласної ради Анатолій Підгорний, керівниця управління охорони здоров’я Черкаської ОВА Антоніна Уманець та депутати обласної адміністрації.
👏 Під час засідання спільно з керівництвом області медиків нагородили Почесними грамотами «за вагомий особистий внесок у розвиток галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм у наданні медичної допомоги в умовах воєнного стану, сумлінну працю та з нагоди 70-ї річниці створення закладу» Черкаської обласної державної адміністрації.
💭 «Історія успіху вашого закладу – це історія всього колективу, кожного працівника та працівниці. Це непрості історії боротьби з хворобою пацієнтів. Фраза “один в полі не воїн” актуальна і в медичній сфері, адже тільки разом робиться така величезна справа», звернувся до присутніх із привітальним словом голова Черкаської обласної державної адміністрації Ігор Табурець.
Цього року керівництво онкоцентру продовжило традицію нагородження працівників – молодим спеціалістам вручили дипломи «Надія онкології», які засвідчують, що вони є успішними сьогодні та перспективними завтра фахівцями онкологічної галузі.
☝️ Як зазначив голова обласної ради Анатолій Підгорний, за назвою «Клінічний центр онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги» стоїть титанічна робота лікарів, які щодня борються з онкологією і демонструють головне гасло своєї роботи про те, що рак – це не вирок.
🔹 Під час заходу згадали історію створення медичного закладу, його вагомі здобутки та першого головного лікаря – Володимира Рибку.
🟢 Нині Клінічний центр онкології, гематології, трансплантології та паліативної допомоги – єдиний заклад охорони здоров’я в області для надання високоспеціалізованої медичної допомоги дорослим та дітям, хворим на злоякісні новоутворення та онкогематологічні захворювання. Запрошені гості та колектив онкоцентру висловили надію на подальше процвітання медичного закладу та вагомі здобутки в майбутньому.