Благодійний майстер-клас до Великодня
03.05.2024
Цікавий та актуальний захід відбувся в онкоцентрі напередодні Великодня. Наші працівниці вчились прикрашати пасочки, а зібрані кошти перерахували на потреби ЗСУ.
— Сьогодні ми доторкнулися до традицій, отримали неймовірні позитивні емоції від справжнього сеансу арттерапії та виконали укотре вагому місію — допомога ЗСУ. Щиро дякуємо за цей майстер-клас пані Анні Лавка Креативних Десертів за такі чудові пасочки і за цей світлий великодній настрій у наших серцях! Дякуємо також всім, хто долучився до збору коштів,- зазначила голова профспілкового комітету Оксана Сокурец
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/438119174_965116888955445_2105349445841824070_n-320x240.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/438127649_965117242288743_1656856438134488616_n-320x427.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/438164784_965116988955435_607109662819959137_n-320x240.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/438170227_965117475622053_7364427812872423349_n-320x240.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/438173436_965116785622122_3158370935210504356_n-320x240.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/438174003_965117225622078_2592298717923864086_n-320x427.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2024/05/441062887_965117422288725_3993467520612852883_n-320x427.jpg)