Повертають здоров’я та красу. Як у Черкаському центрі онкології ведуть боротьбу з раком молочної залози
20.10.2023
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
Очі жінки починають блищати, а обличчя пронизує посмішка. Ганна Арсеніївна питає, чи личить їй.
Далі береться роздивлятися інший убір.
У цей час Ольга Литвиненко відповідає на телефонні дзвінки. Дає комусь поради, розповідає повільно та неквапливо.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
«Цю пухлину я виявила сама в 1997 році. Прийшла до онкодиспансеру, зробили аналізи. У висновку було написано, що серед клітин жирової тканини спостерігаються клітини раку. У мене тоді земля втекла з-під ніг. Одразу пішла до лікаря і тут же мені призначили операцію. Мене прооперували. Уже пройшло двадцять шість років», − розповідає Ганна Ткаченко. Жінка зізнається, як важко спершу не було, вона чітко виконувала вказівки лікарів і вважала себе здоровою повсякчас. «Були часи, що мені було дуже важко, але я знала, що все буде добре, а потім ще й краще. Кажуть, що біля плити не можна довго перебувати. Та чого ж не можна?! Постав каструлю та й іди дивися телевізор, нехай вариться. Я зайнялася фізкультурою, почала їздити на змагання.
![🔹](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tf3/1/16/1f539.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
читайте у матеріалі Нова Доба