Пацієнти онкологічного диспансеру отримали презенти до Дня святого Миколая

19.12.2020
palijch-1200x1166.jpg

ГО Rotary Club Cherkasy, медичний центр «Андромеда+», Черкаська «Майстерня друку» та «Спортландия-Черкаси» подарували онкохворим дітям різноманітні презенти з нагоди Дня святого Миколая.

   Благодійна акція відбулася в Черкаському обласному онкологічному диспансері.

  Лікарка гінеколог-онколог Черкаського обласного онкологічного диспансеру, директорка медичного центру «Андромеда+», член Громадського Об‘єднання Ротарі в Україні / Rotary in Ukraine Ольга Палійчук займається реалізацією ротарійських заходів для місцевих громад, упровадженням грантових міжнародних проєктів та вже п’ять років бере безпосередню участь в благодійних акціях.  

  За її словами, члени «Ротарі клубу Черкаси» вже досить тривалий період підтримують різними засобами маленьких пацієнтів в Центрі дитячої онкології та гематології.

– Ми вітаємо онкохворих дітей не лише у переддень свят, а й протягом року. Зокрема, спільними зусиллями організовуємо тематичні заходи, аби дітки перебували в гарному настрої  та почувалися психологічно значно краще. Адже це має значний позитивний вплив на перебіг захворювання та ефективність лікування, – зауважила Керівник Комітету Ротарійського Служіння місцевим громадам Д2232 (Україна/Білорусь) Ольга Палійчук та додала, що в «Ротарі клубі Черкаси» та Ротарі клубах інших міст згуртувалося багато небайдужих людей, які систематично допомагають дитячим закладам, підтримують не лише онкохворих, а й дітей з інвалідністю чи малюків, які опинилися в складних життєвих обставинах.

– До Дня Святого Миколая ротарійці підготували різноманітні подарунки для дітей: блокноти, олівці, альбоми для малювання для проведення арт-терапії. Також ми подарували яскраві наліпки, які ілюструють як потрібно правильно дбати про своє здоров’я. Цьогоріч до благодійної акції долучилися і представникb ГО Rotary Club Kyiv. Зокрема, Паст-Президент київської організації, засновниця бренду Sokol Jewellery та дизайнерка авторських ювелірних прикрас Алла Сокол посприяла у виготовленні срібних підвісок у вигляді янголів-охоронців. Прикраси зробили відповідно до ескізів, які розфарбували дітки з Черкаського дитячого онкоцентру під час серії попередніх майстер-класів з малювання, які були проведені за підтримки нашого «Ротарі клубу Черкаси», – сказала Ольга Палійчук.

  Вона додала, що «Ротарі клуб Черкаси» спільно з медичним центром «Андромеда+» придбали для малечі збірку казок черкаської письменниці Анни Григорович (представниця ГО Ротарі Клуб Черкаси-центр), яка теж проводить казкотерапію в багатьох міських дитячих закладах та лікарнях.

  За словами організаторів, згодом ротарійка з Черкас, вчителька образотворчого мистецтва черкаської міської гімназії №9 Людмила Коротка проведе декілька уроків під час онлайн майстер-класу із різних способів виготовлення сніжинок з паперу. Діти зможуть подарувати своїм близьким цей подарунок з нагоди прийдешніх новорічних свят.

– Треба вірити в дива, бо вони справді існують. Добре, що є небайдужі люди, які сприяють здійсненню дитячих мрій, разом реалізують добрі справи та роблять цей світ кращим. Долучайтеся – добро примножується! Дамо дітям надію на життя / Give children hope for life, – додала Палійчук.