Наша лікарка-гематологиня дитяча Аліна Облап зайняла третє місце серед учасників грантової сесії доповідей, що була організована ГО «УкАДОГ» та Biopharma Plasma

19.02.2024
До Всесвітнього дня онкохворої дитини відбулась IV Науково-практична конференція Української асоціації дитячої онкології та гематології / IV КОНФЕРЕНЦІЯ УкАДОГ — наймасштабніша подія, присвячена діагностиці та лікуванню дитячого раку.⚡️
 
🔻Протягом 15-16 лютого на конференції було заслухано понад 65 доповідей від топових українських та закордонних спеціалістів. Кожна з 12 профільних сесій супроводжувалась виступом визнаних дослідників та лікарів з 8 країн світу — це і Майкл Дворжак, Ерік Буфе, Діна Авербух, Петр Седлачек та багато іншіх.
 
🔻Ані вранішні обстріли, ані будь-які інші обставини не завадили спеціалістам з усієї країни об’єднатись на події задля головної мети: обмін досвідом та знаннями задля перемоги над дитячим раком в Україні!
 
🔻Цьогоріч, завдяки спільній ініціативі ГО «УкАДОГ» та Biopharma Plasma було започатковано грантову сесію доповідей для спеціалістів з усієї країни. Кожна сесія конференції стала платформою для виступу фахівців з будь-якого куточка країни. Дякуємо кожному учаснику грантової сесії!
 
Шляхом голосування офлайн, серед учасників було обрано трьох переможців:
🥇1-е місце — Максим Гуцалюк, цитоморфолог Референс лабораторії з діагностики онкогематологічних захворювань НДСЛ «Охматдит»(Київ).
🥈2-е місце — Олександр Калінчук, дитячий хірург, онколог, Лікарня Святого Миколая (Львів).
🥉3-є місце — Аліна Облап, лікарка-гематологиня дитяча, Клінічний Центр Онкології, Гематології,Трансплантології та Паліативної Допомоги (Черкаси).
 
🏆Вітаємо переможців! Адже саме вони представлятимуть Україну на щорічній конференції Європейської Спільноти Дитячої Онкології (SIOPE), що проходитиме у Мілані, Італія, у травні 2024 року!
Ми дякуємо ЗСУ, які боронять нас за можливість працювати, розвиватися та отримувати нові знання і дякуємо нашим медикам, які, незважаючи ні на що, продовжують боронити життя пацієнтів!🙏
Звіт щодо передачі зібраних коштів на потреби медико-евакуаційної бригади «Госпітальєри» буде опубліковано вже дуже скоро! Дякуємо кожному учаснику!
📸 Більше фото з події:
До нових зустрічей у наступному році!😉
 
Джерело інформації: https://www.facebook.com/ndslohmatdyt