Дякуємо благодійникам: представникам компанії Andersen Charity, французьким друзям — асоціації Protéger — Sauvegarder -Développer і Благодійному фонду «ФМС»
13.05.2022
Ми вдячні всім, хто допомагає нам у цей період. Адже нині надаємо допомогу не лише черкащанам, а й усім українцям, які звертаються до нас. ![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
![💙](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t6c/1/16/1f499.png)
![💛](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t15/1/16/1f49b.png)
Днями до нас завітали представники компанії Andersen Charity. Вони вирішили відкрити благодійний фонд для допомоги медичним закладам області. І для нашого диспансеру привезли два приліжкові монітори для пацієнтів відділення анестезіології та інтенсивної терапії.
Це дуже потрібне обладнання, яке фактично має бути біля кожного ліжка хворого.
Щиро дякували і сьогодні благодійникам, адже в диспансер надійшла ще партія благодійної допомоги (обладнання для перфузий, ліки, засоби гігієни) від наших французьких друзів — асоціації Protéger — Sauvegarder -Développer !
Принагідно дякуємо за координацію зусиль @Благодійний фонд «ФМС» та депутату Черкаської обласної ради Олександр Радуцький
Кажуть, що у темні часи гарно видно світлих Людей!
Щиро дякуємо нашим благодійникам! Нехай ваші серця не знають болю та втоми, а добро повернеться сторицею! ![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
![🙏](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t80/1/16/1f64f.png)
Миру всім нам і міцного здоров’я!
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/281143097_418782330255573_6376795703319448083_n.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/281086153_418782620255544_418351661528546539_n.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/281068867_418782566922216_1534545271245685858_n.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/280945691_418782513588888_3469704632496589685_n.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/281084680_418782463588893_2556709243091169030_n.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/281132830_418782403588899_3663599126559050246_n.jpg)
![](https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2022/05/281143097_418782330255573_6376795703319448083_n.jpg)