Обласна онкологічна консультативна поліклініка —
диспансерно-поліклінічне відділення

Обласна онкологічна консультативна поліклініка об’єднує в своєму складі  кабінети  диспансерно-поліклінічного відділення (де приймають хірурги-онкологи),  амбулаторні консультативні кабінети центрів — онкоурології, онкогінекології з обласним кабінетом патології шийки матки,   лікувально-діагностичного гематологічного центру, клінічної онкології (хіміотерапії), та діагностичні кабінети:  маніпуляційний кабінет (для проведення діагностичних біопсій), ректороманоскопічний кабінет,  кабінет комп’ютерної томографії, мамографічний кабінет, кабінет УЗД — діагностики.

Одночасно ведеться прийом хворих різними спеціалістами: онкохірургами, онкологінекологами,  онкоурологом, онкодерматологом, онколарінгологом, онкостоматологом, хіміотерапетом, гематологом, дитячим онкогематологом.

Поліклініка працює за шестиденним графіком роботи: з понеділка до п’ятниці працюють всі служби поліклініки, в суботу — лише реєстратура та черговий хірург-онколог.

Щорічно амбулаторний та консультативний прийом онкологічних хворих складає більше 65 000 відвідувань, відмічається чітка тенденція до зростання відвідувань.

Поліклінічне відділення Черкаського облонкодиспансеру було відкрите в 1954 році та розташоване на території 1-ої міської поліклініки, до його складу входили реєстратура, кабінети прийому: онкохірургічний та онкогінекологічний. В 1971 році було побудовано новий 3-поверховий корпус Черкаського облонкодиспансеру , де на першому поверсі було розташоване поліклінічне відділення. З листопада 1976 року поліклінічне відділення розташоване в окремому 3-х поверховому корпусі. Прийом амбулаторних хворих був розрахований на 50 відвідувань в зміну. З січня 1986 року з метою поліпшення діагностики та виявлення ранніх форм раку шийки матки було організовано перший в області кабінет патології шийки матки.

В 70-80 рр. в поліклініці було впроваджено прийом лікаря уролога, зубного лікаря, гематолога, хіміотерапевта; для хірургічного лікування амбулаторних хворих організовано малу операційну.

В 2002 році проведено реконструкцію та капітальний ремонт будівлі диспансерно-поліклінічного відділення. З 01.10.2002року введено в дію програму автоматизованого обліку відвідувань диспансерно-поліклінічного відділення.

https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2018/03/AXZ_0799_S.jpg

Самохвал Анна Іванівна

Завідувач диспансерно- поліклінічним відділенням.
Вища кваліфікаційна категорія.

https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2018/03/AXZ_0787_Mosk.jpg

Москаленко Олександр Володимирович

лікар-онкохірург.
Вища кваліфікаційна категорія.

https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2018/03/AXZ_0591_Movch.jpg

Мовчан Ігор Петрович

лікар-онкохірург; онкодерматолог

https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2018/05/l_kar-onkoh_rurg-Rublevska-_.V_1.jpg

Рублевська Ірина Василівна

лікар-онкохірург.
Вища кваліфікаційна категорія.

https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2018/03/AXZ_0776.jpg

Кущенко Ірина Олександрівна

старша медична сестра
Вища кваліфікаційна категорія.

+30 (472) 37-29-66

Реєстратура

+30 (472) 33-60-09

Самохвал Анна Іванівна
завідувач диспансерно-поліклінічним відділенням

+30 (472) 37-81-26

Кущенко Ірина Олександрівна
старша медична сестра


РОЗКЛАД РОБОТИ

ДИСПАНСЕРНО-ПОЛІКЛІНІЧНОГО ВІДДІЛЕННЯ

Обласна консультативна поліклініка працює:

понеділок — пятниця — 08.00 до 18.00 (реєстратура — 07.30 — 17.30)
субота — 08.00 — 13.00

Запис на прийом до лікарів диспансерно-поліклінічного відділення ведеться безпосередньо в день звернення по талонам.
При первинному зверненні потрібно мати при собі паспорт та направлення від лікаря за місцем проживання. При необхідності громадяни мають право самостійно звертатись на консультативний прийом в поліклініку КЗ «ЧООД« ЧОР.

Усім онкохворим із вперше встановленим діагнозом план лікування визначається під час комісійного огляду за участі не меньше трьох фахівців: онкохірурга (онкогінеколога, онкоуролога), променевого терапевта та хіміотерапевта.

Для амбулаторних хворих м. Черкаси щоденно працює ЛКК для вирішення питань тимчасової та постійної непрацездатності.