Відділення анестезіології та інтенсивної терапії


https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2018/03/AXZ_1530_sm-2.jpg
Завідувач відділення

Піньковський Станіслав ВолодимировичУ відділенні анестезіології та інтенсивної терапії розгорнуто 9 ліжок, на яких проходять лікування близько 2000 пацієнтів на рік, організоване добове чергування лікарів-анестезіологів та середнього медичного персоналу.
У відділенні проводиться інтенсивна терапія пацієнтам з відділень, стаціонарів, центрів, захворювання у яких перебігає у важкій формі чи з ускладненнями. Також надається допомога пацієнтам дитячого віку.

Щодня проводяться ранкові сумісні огляди пацієнтів лікуючими лікарями та лікарями-анестезіологами за участю головних спеціалістів диспансеру для визначення найоптимальнішої тактики лікування.
Відділення забезпечене сучасною апаратурою для проведення штучної вентиляції легень, проводення гострого гемодіалізу, плазмоферезу, дозованного введення медичних препаратів. Встановлена центральна система цілодобового моніторного спостереження за станом пацієнтів.
Лікарі-анестезіологи володіють різними методиками анестезії: тотальна венна анестезія з використанням ларингомаски, комбіновані ендотрахеальні та різні методи регіональної анестезії. Широко використовується катетеризація центральних вен.

Одним з головних завдань відділення анестезіології та інтенсивної терапії є анестезіологічне забезпечення оперативних втручань та діагностичних досліджень (колоноскопія, гастроскопія, тощо), які виконуються у закладі. Лікарями відділення проводиться більше 3000 анестезій на рік.