Обласний центр пластичної реконструктивної та малоінвазивної онкоурології

https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2017/01/Moraru-Burlesku-Roman-Petrovich2.jpg

Завідувач центру

Морару-Бурлеску Роман Петрович


ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ПЛАСТИЧНОЇ РЕКОНСТРУКТИВНОЇ ТА МАЛОІНВАЗИВНОЇ ОНКОУРОЛОГІЇ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ “ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ОНКОЛОГОГІЧНИЙ ДИСПАНСЕР” ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

Відділення онкоурології ЧООД відкрито 01.07.1993 р. (у відповідності наказу МОЗ України №208 від 30.01.1992 р. та наказу УОЗ Черкаської ОДА №94 від 26.06.1993 р.).

Відділення розраховане на 30 ліжок за для діагностики та кваліфікованого високоспеціалізованого лікування онкоурологічних хворих.

У 2006 р. на базі відділення створено обласний центр онкологічної урології КЗ «ЧООД».

У центрі онкологічної урології створені комфортні умови для перебування та лікування пацієнтів. В усіх палатах є зручні ліжка та інші меблі, холодильники, телевізори та кондиціонери; є можливості безкоштовного використання WiFi.

На сьогодні ОЦ ОУ є сучасним лікувально-діагностичним центром з досить великими можливостями для обстеження та лікування пацієнтів.

Обласний центр онкоурологіі має сучасне обладнання що дозволяє виконувати майже усі необхідні діагностичні та лікувальні  втручання з досить високою ефективністю.

Метою ОЦ ОУ є використання усіх сучасних медичних технологій для максимально ефективної  діагностики та лікування пухлин сечо-статевої системи.

В центрі працюють досвідчені фахівці (три лікаря мають вищу кваліфікаційну категорію з урології, один лікар – першу з урології та онкохірургії) з великим досвідом роботи в онкологічному диспансері. Середній та молодший медичний персонал кваліфікований, уважний та доброзичливий.

Обсяг діагностичних заходів, що здійснюються в ОЦ ОУ:

  1. Кваліфікований клінічний огляд лікаря-уролога;
  2. УЗД.
  3. Рентген обстеження рутинне (урографія, цистографія).
  4. Трепан-біопсія (трансректальна 8 – 12 точкова) передміхурової залози та регіонарних периферичних лімфатичних вузлів.
  5. Цитологичне та гістологичне обстеження біоптатів та осаду сечі отриманного з сечового міхура.
  6. Уретро-цистоскопія (з біопсійними можливостями обстеження).
  7. Імуно — гістохімічне обстеження біоптатів.
  8. Ендоскопічне та рентгенобстеження шлунку та кишківника.
  9. Інтраопераційні експрес обстеження біопсійного материалу.
  10. Ренген КТ (усіх потрібних локалізації).
  11. Клінічні та клініко-біохімічні лабораторні обстеження (в т. р. ПСА та інші т. з. пухлинні маркери).

Обсяг лікувальних, реабілітаційних та профілактичних заходів , що використаються в ОЦ ОУ:

  1. Хірургічні втручання планові в радикальному та паліативному обсязі на всіх органах сечо-статевої системи у чоловіків та сечової системи жінок (включаючи симультантні операції) заочеревинними та черезочеревинними доступами; за наявністю показань виконуються органзберегаючі операції на нирках (резекції) в т. р. при наявності єдиної нирки.
  2. Ендоскопічні трансуретральні втручання (ТУР) на простаті та сечовому міхурі;
  3. Лапароскопічні операції (нефректомія, резекція нирки, простатвезикулектомія);
  4. Проведення внутрішноміхурової (локальної) цитостатичної та іммунотерапії, в ад’ювантному та профілактичному режимах.
  5. Проведення ад’ювантної андрогендеприваційної терапії.
  6. Втілення у повсякденну лікувальну хірургічну практику методик формування артифіциального сечового міхура з ізольованого фрагменту товстого або тонкого кишківника з метою більш комфортної деривації сечі після виконання цистпростатвезикулектомії;
  7. Втілення в повсякденну клінічну практику нових перспективних методів та медичних технологій в хірургічному, комбінованому та комплексному лікуванні хворих на рак сечестатевих органів.

Щорічно в ОЦ ОУ проходять обстеження та лікування більш ніж 600 пациентів, виконуються біля 450 хірургічних втручань (діагностичних та лікувальних).

Пріоритетним напрямком розвитку ОЦ ОУ на сьогодні є ендоурологія, а також розширення можливостей для використання органзберегаючих втручань.

З 2000 року в ОЦОУ широко використовується в рутинній практиці методика трансуретральних операцій (ТУР). За 16 років накопичився великий власний досвід (що власне дає добрі результати лікування).

З березня 2015 р. розпочато активне виконання лапароскопічних втручань. Досвід використання накопичується, що вже дозволяє скоротити перебування хворих на ліжку після операцій. Лапароскопічні втручання на органах сечестатевої системи в Черкаської області виконуються тільки в ОЦ ОУ. Можливості малоінвазивних втручань за два минулих року вже приваблюють мешканців не тільки Черкаської області.

Наш онкоурологічний центр  відчинено для співпраці з ЛПУ інших регіонів України та надання високоспеціалізованої медичної допомоги всім онкоурологічним хворим.

Лікарі


https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2017/01/Glushhenko-Oleksand-Volodimirovich.jpg

Глущенко Олександ Володимирович


https://gematolog.ck.ua/wp-content/uploads/2017/01/Gnatishin-Volodimir-Grigorovich.jpg

Гнатишин Володимир Григорович