Колектив Черкаського онкоцентру отримав подяку від українських захисників
27.05.2026

Колектив Черкаського онкоцентру отримав подяку від українських захисників за допомогу у ремонті автомобіля 
Працівники нашого закладу об’єдналися, аби зібрати кошти на відновлення авто для військових. Сьогодні цей транспорт уже допомагає захисникам виконувати важливі завдання, а ми одержали у відповідь прапор України з подякою за допомогу і підтримку 
Ми впевнені, що навіть невелика допомога кожного з нас перетворюється на велику спільну справу 
Дякуємо нашим військовим за захист України 



