Колектив Черкаського онкоцентру отримав подяку від українських захисників

27.05.2026
708337548_1615895397210921_1568385249434908757_n-1200x900.jpg
Колектив Черкаського онкоцентру отримав подяку від українських захисників за допомогу у ремонті автомобіля 🛻
Працівники нашого закладу об’єдналися, аби зібрати кошти на відновлення авто для військових. Сьогодні цей транспорт уже допомагає захисникам виконувати важливі завдання, а ми одержали у відповідь прапор України з подякою за допомогу і підтримку 🙌
Ми впевнені, що навіть невелика допомога кожного з нас перетворюється на велику спільну справу 💪
Дякуємо нашим військовим за захист України 💙💛