Безбар’єрний простір — це про рівні права для кожного! — «Група активної реабілітації»

08.07.2024
image_2024-07-08_15-53-56-1.png

Громадська організація «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації» провадить волонтерську діяльність з метою мотивувати людей із травмою спинного мозку та схожими за наслідками захворюваннями максимально збільшити власну незалежність через залучення до системних тренувань та роботи над собою за допомогою засобів активної реабілітації, знань і розуміння власних можливостей.

Чим займається «Група активної реабілітації»?

1. Проводить табори активної реабілітації — один із найефективніших методів відновлення фізичного і соціального стану людини після травми спинного мозку. Десятиденний інтенсивний курс для людей, які пересуваються за допомогою крісла колісного, з метою підвищення навичок самообслуговування, опанування коляскою активного типу та подолання архітектурних перешкод, розуміння особливостей свого стану та профілактики ускладнень.

2. Реалізовує програму «Перший контакт». Важливим моментом для людини після травми спинного мозку, яка перебуває у медичній установі чи реабілітаційному центрі, є перший контакт з інструкторами активної реабілітації.  Завданням програми є максимально швидке виявлення людини після травми та надання їй всебічної підтримки, мотивування до занять фізичними вправами та активного способу життя.

3. Консультує з облаштування житла — надає рекомендації і допомагає знайти оптимальне рішення. Перед тим фахівці уважно оглядають домашній простір та продумують план облаштування помешкання. Це може бути житло в цілому або будь-яка його частина, зокрема вхід, ванна/туалет, кухня, спальня (включно з меблями та побутовим приладдям) або територія навколо вашого помешкання.

Усі проєкти громадської організації спрямовані на покращення якості життя осіб з травмами спинного мозку та схожих за наслідками захворювань.

Детальніше про роботу «Всеукраїнське об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації»:

Більше інформації шукайте на сайті «Всеукраїнського об’єднання осіб з інвалідністю «Група активної реабілітації».