7-8 травня у Черкаському онкоцентрі пройшли спеціальні об’єктові навчання з цивільного захисту персоналу спільно з підрозділами ДСНС
08.05.2026

Навчаємось діяти у надзвичайних ситуаціях
7-8 травня у нашому закладі пройшли спеціальні об’єктові навчання з цивільного захисту персоналу спільно з підрозділами ДСНС.
Навчання проведені відповідно до наказу підприємства з метою підвищення готовності колективу діяти в умовах надзвичайних ситуацій, забезпечення безперервності медичної допомоги та відпрацювання злагоджених дій під час евакуації працівників і пацієнтів.
• теоретичний — в актовій залі
• практичний — із відпрацюванням евакуації та використання первинних засобів пожежогасіння
Керівницею навчань виступила фахівчиня з питань цивільного захисту Віра Позивайло.
До тренувань було залучено значну кількість працівників центру:
Під час практичної частини, в якій були всі досить активними, працівники онкоцентру відпрацьовували:
Такі тренування — важлива складова безпеки нашого закладу, адже готовність персоналу до надзвичайних ситуацій означає захист життя і здоров’я пацієнтів та працівників.
Дякуємо всім учасникам за відповідальність, злагоджену роботу та професіоналізм



