7-8 травня у Черкаському онкоцентрі пройшли спеціальні об’єктові навчання з цивільного захисту персоналу спільно з підрозділами ДСНС

08.05.2026
n9-1-1200x900.jpg
Навчаємось діяти у надзвичайних ситуаціях
7-8 травня у нашому закладі пройшли спеціальні об’єктові навчання з цивільного захисту персоналу спільно з підрозділами ДСНС.
Навчання проведені відповідно до наказу підприємства з метою підвищення готовності колективу діяти в умовах надзвичайних ситуацій, забезпечення безперервності медичної допомоги та відпрацювання злагоджених дій під час евакуації працівників і пацієнтів.
📌 Навчання проходили у два етапи:
• теоретичний — в актовій залі
• практичний — із відпрацюванням евакуації та використання первинних засобів пожежогасіння
Керівницею навчань виступила фахівчиня з питань цивільного захисту Віра Позивайло.
До тренувань було залучено значну кількість працівників центру:
➡️ у перший день — 156 осіб
➡️ у другий день — 78 осіб
Під час практичної частини, в якій були всі досить активними, працівники онкоцентру відпрацьовували:
▪️ алгоритми дій у разі надзвичайної ситуації
▪️ взаємодію зі службами ДСНС
▪️ користування вогнегасниками та пожежними кран-комплектами
▪️ організацію безпечної евакуації
Такі тренування — важлива складова безпеки нашого закладу, адже готовність персоналу до надзвичайних ситуацій означає захист життя і здоров’я пацієнтів та працівників.
Дякуємо всім учасникам за відповідальність, злагоджену роботу та професіоналізм